همه چیز ، همه جا ، برای همه

درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:


> +
وبلاگ
+

پیج رنک گوگل

پیج رنک سایت شما

پیج رنک

+

نمایشگر آمار آلکسا

+
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • + +

  Admin Logo themebox

   

  جمعه ۳۰ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۰۰
  مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: تا ساعت 14 امروز 85 پس لرزه شهرستان نیشابور و حوالی آن را لرزانده است.
  علی شایانفر دقایقی پیش در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: تا ساعت ۱۴ امروز تعداد مجروحان بستری‌شده از زمین لرزه نیشابور در بیمارستان به ۲۳۶ نفر رسیده است که از این تعداد ۳۸ نفر بستری شدند.
  مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: اما در حال حاضر ۲۳ نفر از بستری‌شدگان مرخص شدند و تنها ۱۵ نفر در دو بیمارستان ۲۲ بهمن و حکیم شهرستان نیشابور بستری شده‌اند که از این تعداد شش مورد در بیمارستان ۲۲ بهمن و ۹ نفر در بیمارستان حکیم نیشابور بستری هستند.
  وی اظهار داشت: جراحت آسیب‌دیدگان بیشتر از ناحیه شکستگی دست و پا و جراحت سطحی عنوان شده است که حال هیچ کدام از حادثه‌دیدگان وخیم نیست.
  مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی بیان داشت: آخرین پس لرزه در نیشابور به بزرگی ۲.۵ ریشتر بوده است که در این راستا باید عنوان کرد امیدواریم انرژی زمین تخلیه شده باشد چرا که در حال حاضر پس لرزه‌ها با فاصله زمانی کمتر و بزرگی کمتر رخ می‌دهد ولی ممکن است پس لرزه‌ها تا چند روز دیگر ادامه داشته باشد.
  وی با تاکید بر آماده‌باش تمام دستگاه‌های عملیاتی در استان خراسان رضوی و شهرستان نیشابور گفت: در حال حاضر ۱۲ اکیپ ارزیاب از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای بازرسی و بررسی اعزام شدند و نیز تمام امکانات و دستگاه‌های عملیاتی در نیشابور به حال آماده‌باش درآمده‌اند.
  استاندار خراسان رضوی دقایقی پیش از بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور بازدید کرد.
  کد مطلب: 76619

   

   

  منبع : افکارنیوز
  + + + اوقات شرعی + نمایش تاریخ
  +