تبلیغات
همه - قاسم رضایی مدال طلای خود را به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی تقدیم می‌کنم


همه چیز ، همه جا ، برای همه

درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:


> +
وبلاگ
+

پیج رنک گوگل

پیج رنک سایت شما

پیج رنک

+

نمایشگر آمار آلکسا

+
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • + +

  Admin Logo themebox

   

  قاسم رضایی در گفت‌وگو با فارس:
   
  مدیون مردم هستیم / باید در روزهای سخت همدم و یاورشان باشیم

  خبرگزاری فارس: مرد طلایی کشتی فرنگی المپیک لندن با اعلام اینکه مدال طلای خود را به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی تقدیم می‌کنم، گفت: کمک‌های نقدی و دارویی خود را برای زلزله‌زدگان ارسال می‌کنم.

  خبرگزاری فارس: مدیون مردم هستیم / باید در روزهای سخت همدم و یاورشان باشیم

  قاسم رضایی دقایقی قبل در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در آمل بیان کرد: مردم در پیروزی‌های‌مان نقش اساسی داشتند و همه مدال‌آوری و افتخارآفرینی خود را مدیون مردم کشورمان و دعای خیرشان می‌دانم.

  وی افزود: اگر در المپیک 2012 لندن تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با کسب مدال‌های رنگارنگ نسبت به ادوار گذشته کارنامه بسیار خوبی کسب کرد همه و همه حاصل دعای خیر و خلوص نیت مردم بوده که من از همه آنها صمیمانه تشکر می‌کنم.

  رضایی با اعلام اینکه اگر مردم برای پیروزی‌مان دست به دعا شدند ما نیز باید در روزهای سخت همدم و یاورشان باشیم، اذعان کرد: مدال طلای المپیک 2012 لندن در وزن 96 کیلوگرم کشتی فرنگی را تقدیم زلزله‌زدگان هریس و ورزقان استان آذربایجان شرقی می‌کنم.

  وی اضافه کرد: این حادثه دلخراش قلب همه ملت ایران اسلامی را به درد آورده همچنین بعد از رقابت‌های المپیک از این ضایعه اسفبار اطلاع پیدا کردم که با شنیدن آن بسیار متاثر و ناراحت شدم.

  مرد طلایی وزن 96 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک 2012 لندن با اعلام اینکه قصد داشتم تا برای ابراز همدردی با مردم زلزله‌زده کشورمان و بازماندگان افرادی که در این حادثه جان خود را از دست دادند عازم استان آذربایجان شرقی شوم، ادامه داد: این مهم به خاطر مراسم استقبال در شهرستان آمل و لطف همه مردم مازندران محقق نشد ولی از همین جا مدال خود را تقدیم همه آذری زبان‌های کشورمان کردم تا این حرکت کوچک برای مردم زلزله‌زده کشورمان کارساز باشد.

  رضایی با ابراز اینکه امیدوارم توانسته باشم همدردی خود را با بازماندگان این حادثه اعلام کنم، گفت: کمک‌های نقدی و خریدهای دارویی نیز در نظر دارم تا در روزهای آینده برای زلزله‌زدگان ارسال کنم و اگر بتوانم نیز با سفر به این استان قصد دیدار از نزدیک مردم حادثه دیده کشورمان را دارم.

   
  + + + اوقات شرعی + نمایش تاریخ
  +